MÖBLER / Bord / Soffbord 5624326

nr 562 4326

Soffbord

60-tal, Danmark, teak, längd: 150, djup: 52, höjd: 52

Kondition: skiva med slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 januari 2009
kl 19:44:12